Candy Bonanza

Candy Bonanza

Neredeyse iki yıldır bu siteden oyun oynuyorum. Arkadaşlar, buradan sizlere sesleniyorum; bu web site son zamanlarda çok saçmaladı. Oyun içerisindeyken sürekli oturumum kapatılıyor ve sonra kazanma olasılığım kalmıyor. Ayrıca bugün oynadığımda oyunlar sürekli kesiliyor. Bonanza olsun, Star olsun, bu dur…

  • Kurallar benimle alakalı olmuyor o zaman lütfen tarafıma paranın acil yatır…
  • Maalesef kazandığım para uçup gitti.
  • Ardından four hundred birim daha yatırarak oynamaya devam ettim ve 2000 birim kazandım.
  • Elimizdeki avucumuzdaki parayı bırakmadı, yiye yiye bu da son olacak.
  • Oyun içerisindeyken sürekli oturumum kapatılıyor ve sonra kazanma olasılığım kalmıyor.

Sweet Bonanza oynadım, paramı çekemiyorum ve oyuna giremiyorum. ‘Para çekme işlemi durdurulmuştur’ diyor, ayrıca para da yatıramıyorum. Bunu en kısa zamanda çözebilir misiniz? Oyun oynamak istediğim halde oynayamıyorum ve paramı da çekemiyorum. Lütfen bu durumu çözün, mağdur olmak istemiyorum. Sweet Bonanza adlı slot oyununda 9 saat geçmesine rağmen kazandığım bakiye hesabıma yansıtılmadı.

Candy Bonanza 15 Yıllık Oyuncudan Oyun Müdahalesi Şikayeti

İnsan en kolay bu şekilde alışır ve mağdur olur. Bu oyuna para vermeyin; elinizde ne var ne yok alırlar. Böyle bir oyun olamaz, 1 ayda en az bin TL’mi yedi. Bu oyunu oynamayın, sadece kendileri kazanıyor. Bu kişi, hesabımdan iznim olmadan para çekmiştir. Müşteri hizmetlerine bağlanmama rağmen bloke işlemi yapılmamıştır.

gates of olympus max wingates of olympus

Merhaba Yakın bir zamanda şikayet vara yazdım. Aradılar kaldır biz ilgileneceğiz dediler. Üstten bizi sıkıştırıyorlar abi dediler.

Sweet Bonanza oyununu oynadım ve 3000 birim kaybettim. Ardından 400 birim daha yatırarak oynamaya devam ettim ve 2000 birim kazandım. Kazancımı çekmek istediğimde, hesabıma yatırılmadı.

Hayatımda ne olduğunu bile bilmediğim bir şey neden mesaj atıyor, neden?

Candy Bonanza Kazandığım Oyunun Bakiyesi Hesabıma Yansıtılmadı

198 liralık bir para transferi gerçekleştirmediğimi belirtmek isterim. Para gönderme açıklamasında hesap bakiyesi ile ilgili bir bilgi bulunmazken, hesabımdan izinsiz para çekilmiştir… Nasıl gidebilirim hata veriyor.

Candy Bonanza Sayfa Hata Veriyor

Bu benim problemim değil sizin siteniz dondu benimle bir alakası yok. Kurallar benimle alakalı olmuyor o zaman lütfen tarafıma paranın acil yatır… Sweet Bonanza FreeSpin adlı siteden gelen SMS’lerden bıktım.

Candy Bonanza Geri Ödeme İstiyorum Haberim Olmadan Para Çekildi Hesabımdan

Sürekli rahatsız edici mesajlar alıyorum. Eğer SMS göndermeye devam ederseniz, elimdeki sayısız SMS ekran görüntüleriyle yasal işlem başlatacağım. Farklı numaralar üzerinden gelen bu istenmeyen mesajlardan dolayı rahatsızlık duyuyorum.

Sürekli Google chorme sayfasından giremiyorum. Sweet Bonanza artık neyse, günde onlarca mesaj atıyor. Ne gecesi belli ne gündüzü, engellenmiş numaradan da değil. Ne üyeliğim var ne ne olduğunu bilirim, numaralarımızı kim neden verdi?

Sweet Bonanza Freespin’den Gelen Sms’lerden Bıktık Artık

Vallahi bir haftadır 1 TL para kazanamıyoruz. Sweet Bonanza aldığı parayı yiyor. Dört-beş aydır oynuyoruz, hiç böyle olmamıştı. Elimizdeki avucumuzdaki parayı bırakmadı, yiye yiye bu da son olacak.

Sweet Bonanza

Birkaç saat sonra uygulama hata vermeye başladı ve şu anda giremiyorum. Maalesef kazandığım para uçup gitti. Kazandığım paraları hesaba atıyorum ancak 10 dakika sonra yine kendi hesabımda ve çekim engelli yazıyor. Bonus değil, Sweet Bonanza’dan kazandığım parayı vermiyor ve çekim engelli diyor. Daha yeni kurduğum bir website ve şikayetçiyim.